Akademia Młodego Waltornisty

Treść
Menu
News
Jesteś tutaj:   Home > Chór Waltorni

Chór Waltorni

Zgodnie z sugesitami nauczycieli, organizatorzy dokonali podziału głosu w Chórze Waltorni. Znajdują się one w poniższej tabelce.

I GŁOS
1.  Karolina Budujkiewicz  POSM II st. Katowice 
2.   Jin Jin Chen MSM I st. Gostynin 
3.   Marcin Chruszcz PSM Wadowice 
4.   Maciej Dujczyński POSM I st. Katowice 
5.   Ewa Gach SM I st. Przasnysz  
6.   Hubert Grabowski PSM I i II st. Zgorzelec 
7. Piotr Humięcki SM I st. Przasnysz
8.   Mikołaj Kotarski SM I i II st. Gdynia 
9. Jacek Kukla SM Sobolów
10. Dawid Lukasczyk PSM Strzelce Opolskie
11. Małgorzata Mendrela PSM I i II st. Jastrzębie Zdr.
12. Michał Mocek PSM Jaworzno
13. Szymon Pelc ZPSM Bielsko-Biała
14. Łukasz Podłucki ZPOSM nr 3 Warszawa 
15. Sergiusz Romaniuk ZSM Białystok
16. Karolina Wiszowata PSM Białystok
17. Aleksandra Wojewódzka PSM Płock

 

II GŁOS
1. Kornelia Adamiec ZPSM Kielce
2. Jan Dąbrowski ZPOSM nr 3 Warszawa 
3. Alina Drewniok PSM Strzelce Opolskie
4. Bartosz Gabryś ZPSM Żory
5. Nadia Gołda MCKiT Mykanów
6. Cyprian Grnyo PSM Suwałki
7. Kacper Janiczek ZSM Dąbrowa Górnicza
8. Patryk Kandziora PSM Strzelce Opolskie
9. Paweł Kielan MCKiT Mykanów
10. Mikołaj Krysiak MSM Gostynin
11. Natalia Leciak MCKiT Mykanów
12. Wojciech Maciusiak PSM Wadowice
13. Kamila Maniecka ZPSM Bielsko-Biała
14. Dawid Sokół PSM Białystok
15. Justyna Suchenek POSM II st. Katowice
16. Karolina Wiewiórska SM I i II st. Kraków

 

III GŁOS
1. Julia Banaś  POSM II st. Katowice 
2.  Patrycja Bulicka SM I st. Przasnysz
3.  Agnieszka Ciszewska ZSM Ruda Śląska 
4. Juliusz Fill SM I i II st. Kraków
5.  Mikołaj Iwaniuk ZSM Częstochowa 
6.  Martyna Jamrozik PSM Strzelce Opolskie 
7.  Dominika Jaszkowic PSM Opole 
8.  Martyna Kielan MCKiT Mykanów 
9.  Michał Konkel SM I i II st. Gdynia 
10.  Agnieszka Kunze PSM I st. Pozań 
11.  Filip Leyko PSM Jaworzno 
12. Michalina Maria Orzechowska SM I st. Przasnysz
13. Oliwier Pelc ZSM Dąbrowa Górnicza 
14.  Maria Malina Sierant MSM Gostynin 
15. Filip Swornowski  PSM  Jaworzno 
16. Szymon Woźniak POSM Kraków
17. Jeremiasz Trzcionkowski PSM Rybnik

 

IV GŁOS
1. Wiktor Andrzejewski SM I i II st. Kraków
2. Izabela Bober SM I st. Przasnysz
3. Filip Bulicki SM I st. Przasnysz
4. Wiktoria Ciesielska MSM Gostynin
5. Marek Fiuk PSM I st. Poznań
6. Małgorzata Jackowska SM I st. Przasnysz
7. Leon Jastrzębski ZSM Dąbrowa Górnicza
8. Magdalena Łukasiak SM I st. Przasnysz
9. Jakub Pękala PSM Katowice
10. Jakub Polowczyk PSM Tarnowskie Góry
11. Agata Porwolik ZPSM Żory
12. Patryk Tokarski ZPSM Bielsko-Biała

 

V GŁOS
1. Jakub Adamski OSM Bytom
2. Julia Bołądź PSM I i II st. Zgorzelec
3. Cyprian Chomik SM I i II st. Gdynia
4. Natalia Czarnik PSM Oświęcim
5. Filip Doniec ZPSM Kraków
6. Konrad Boyd-Garland PSM Płock
7. Szymon Grzonka PSM Rybnik
8. Jesika Hejduk MCKiT Mykanów
9. Bartłomiej Jastrzembski PSM Katowice
10. Eryk Kaczmarek ZSM Poznań
11. Zofia Kirszniok POSM I st. Katowice
12. Michał Krzyżostaniak PSM Strzelce Opolskie
13. Maria Nędza PSM Oświęcim
14. Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka ZSM Dąbrowa Górnicza
15. Dominik Sikora PSM Katowice
16. Laura Skrobot SM I i II st. Gdynia
17. Małgorzata Szczepara ZPSM Kraków
18. Bartosz Szymczyk ZPSM Kielce
19. Angela Warzyńska PSM Chorzów

 

VI GŁOS
1. Małgorzata Gurak ZSM Dąbrowa Górnicza
2. Stanisław Majcherek PSM Jaworzno


« wstecz  |   top  |   dalej »
Treść
Menu
News
Treść
Menu
News

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Zaloguj się