Akademia Młodego Waltornisty

Treść
Menu
News
Jesteś tutaj:   Home > Harmonogram

Harmonogram

 

Akademia Młodego Waltornisty

HARMONOGRAM RAMOWY:

18 czerwca (sobota)

9:00 - spotkanie organizacyjne z nauczycielami - jurorami w III grupie           wiekowej
9:30 - uroczyste rozpoczęcie Konkursu,
9:35-13:15 - przesłuchania III grupy wiekowej.

14:30 - spotkanie organizacyjne z nauczycielami - jurorami w II grupie             wiekowej
15:00 -18:30 - przesłuchania II grupy wiekowej.

 

19 czerwca (niedziela)

9:30 - spotkanie organizacyjne z nauczycielami - jurorami w I grupie wiekowej
10:00-11:45 - przesłuchania I grupy wiekowej.

ok. 12:15 - zakończenie części Konkursowej

12:30 - rozpoczęcie Festialu,
12:30 - 15:00 - prezentacje festiwalowe
15:30 - próba Chóru Waltorni
16:00 - wykład adt. dra hab. Damiana Walentka

17:00 - Koncert Galowy - ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Młody Waltornista, występy laureatów oraz Chóru Waltorni.

 

 

HARMONOGRA PRZESŁUCHAŃ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Młody waltornista

III GRUPA WIEKOWA

18 czerwca (sobota) - 9:35
1. Karolina Budujkiewicz POSM Katowice
2. Jakub Pękala PSM im. M. Karłowicza Katowice
3. Agnieszka Ciszewska ZSM Ruda Śląska
4. Małgorzata Mendrela PSM Jastrzębie Zdrój
5. Marcin Chruszcz PSM Wadowice
6. Wojciech Maciusiak PSM Wadowice

PRZERWA
---------------
10:50
7. Kamila Maniecka ZPSM Bielsko-Biała
8. Szymon Pelc ZPSM Bielsko-Biała
9. Patryk Tokarski ZPSM Bielsko-Biała
10. Dawid Lukasczyk PSM Strzelce Opolskie
11. Dominika Jaszkowic PSM Opole
12. Patryk Kandziora PSM Opole

PRZERWA
---------------
12:05
13. Szymon Woźniak POSM im.F. Chopina Kraków
14. Jacek Kukla SM Sobolów
15. Hubert Grabowski PSM Zgorzelec
16. Kacper Janiczek ZSM Dąbrowa Górnicza
17. Jan Dąbrowski ZPOSM nr 3 Warszawa
18. Łukasz Podłucki ZPOSM nr 3 Warszawa

 

 


II GRUPA WIEKOWA

15:00

1. Karolina Wiszowata PSM Białystok
2. Sergiusz Romaniuk ZSM im. I. Paderewskiego Białystok
3. Jakub Polowczyk PSM Tarnowskie Góry
4. Bartosz Gabryś  ZPSM Żory 
5.  Jeremiasz Trzcionkowski PSM Rybnik 
6. Alina Drewniok PSM Strzelce Opolskie
7. Martyna Jamrozik PSM Strzelce Opolskie

PRZERWA
--------------
16:20
8. Leon Jastrzębski  ZSM Dąbrowa Górnicza 
9. Maciej Dujczyński  POSM Katowice 
10. Michał Mocek PSM Jaworzno
11. Filip Swornowski PSM Jaworzno
12. Bartosz Szymczyk ZPSM Kielce
13. Agnieszka Kunze PSM im. K. Kurpińskiego Poznań

PRZERWA
--------------
17:40
14. Jin Jin Chen MSM Gostynin
15. Mikołaj Krysiak MSM Gostynin
16. Cyprian Chomik SM Gdynia
17. Michał Konkel SM Gdynia
18. Mikołaj Kotarski SM Gdynia

 

 

I GRUPA WIEKOWA

19 czerwca (niedziela) - 10:00

1. Konrad Boyd Garland PSM Płock
2. Laura Skrobot SM Gdynia
3. Eryk Kaczmarek ZSM Poznań
4. Kornelia Adamiec ZPSM Kielce
5. Jakub Adamski OSM Bytom
6. Agata Porwolik ZPSM Żory
7. Michał Krzyżostaniak PSM Strzelce Opolskie

PRZERWA
--------------
11:00
8. Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka ZSM Dąbrowa Górnicza
9. Filip Doniec ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
10. Małgorzata Szczepara ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
11. Cyprian Grnyo PSM Suwałki
12. Martyna Kielan GCMiT Mykanów
13. Dawid Sokół PSM Białystok
 
 
Ze względu na bardzo dużą ilość uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Młody waltornista, organizatorzy zastrzegają prawo do przerywania prezentacji konkursowych bez wpływu na ocenę. Górna granica czasu wystepu będzie ściśle przestrzegana:
- I grupa - do 5 minut,
- II grupa - do 8 minut,
- III grupa - do 10 minut.
 
 
 
 
HARMONOGRA WYSTĘPÓW FESTIWALOWYCH III AMW
19 czerwca (niedziela)


I GRUPA WIEKOWA

12:30

1. Julia Bołądź PSM Zgorzelec
2. Natalia Czarnik PSM Oświęcim
3. Szymon Grzonka PSM Rybnik
4. Maria Nędza  PSM Oświęcim

II GRUPA WIEKOWA

12:45

1. Izabela Bober SM Przasnysz
2. Patrycja Bulicka SM Przasnysz
3. Ewa Gach SM Przasnysz
4. Magdalena Łukasiak SM Przasnysz
5. Michalina Maria Orzechowska SM Przasnysz
6. Juliusz Fill   SM im.B. Rutkowskiego Kraków
 7.   Karolina Wiewiórska   SM im.B. Rutkowskiego Kraków

PRZERWA
----------------

13:30

 8. Maria Malina Sierant  MSM Gostynin 
9. Bartłomiej Jastrzembski PSM im. M. Karłowicza Katowice
10. Zofia Kirszniok POSM Ist. Katowice

III GRUPA WIEKOWA
---------------------------
13:40
1. Julia Banaś POSM II st. Katowice 
2. Justyna Suchenek POSM II st. Katowice 
3. Marek Fiuk  PSM im. K. Kurpińskiego Poznań
4. Piotr Humięcki SM Przasnysz
5. Małgorzata Jackowska SM Przasnysz
6. Aleksandra Wojewódzka PSM Płock

PRZERWA
------------------------
ZESPOŁY KAMERALNE 14:20
1. TRIO SM Przasnysz
2. DUET SM Przasnysz
3. TRIO SM Gdynia
4. TRIO  PSM Strzelce Opolskie
5. KWARTET ZSM Dąbrowa Górnicza/PSM Jaworzno
6. KWARTET ZPSM Bielsko-Biała/ZSM Ruda Śląska




Zauważyłeś błąd? Daj nam znać na amwkatowice@gmail.com



« wstecz  |   top  |   dalej »
Treść
Menu
News
Treść
Menu
News

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Zaloguj się