Lista uczestników

Treść
Menu
News
Jesteś tutaj:   Home > Lista uczestników

Lista uczestników

lp imię i nazwisko rocznik Szkoła
 
   
1. Kornelia Adamiec 2007 ZPSM Kielce
2. Jakub Adamski 2007 OSM Bytom
3. Wiktor Andrzejewski 2004 SM im.B.Rutkowskiego Kraków
4. Julia Banaś 2002 POSM Katowice
5. Izabela Bober 2004 SM Przasnysz
6. Julia Bołądź 2007 PSM Zgorzelec
7. Konrad Boyd Garland 2006 PSM Płock
8. Karolina Budujkiewicz 2001 POSM Katowice
9. Patrycja Bulicka 2003 SM Przasnysz
10. Filip Bulicki 2001 SM Przsnysz
11. Jin Jin Chen 2004 MSM Gostynin
12. Cyprian Chomik 2005 SM Gdynia
13. Marcin Chruszcz 2002 PSM Wadowice
14. Wiktoria Cichoń 2004 GCKiT Mykanów
15. Wiktoria Ciesielska 2004 MSM Gostynin
16. Agnieszka Ciszewska 2004 ZSM Ruda Śląska
17. Natalia Czarnik 2007 PSM Oświęcim
18. Jan Dąbrowski 2002 ZPOSM nr 3 Warszawa
19. Filip Doniec 2007 ZPSM im.M.Karłowicza Kraków
20. Alina Drewniok 2005 PSM Strzelce Opolskie
21. Majciej Dujczyński 2003 POSM I st. Katowice
22. Juliusz Fill 2005 SM im.B.Rutkowskiego Kraków
23. Marek Fiuk 2002 PSM im.K.Kurpińskiego Poznań
24. Bartosz Gabryś 2005 ZPSM Żory
25. Ewa Gach 2004 SM Przasnysz
26. Nadia Gołda 2007 GCMiT Mykanów
27. Hubert Grabowski 2002 PSM Zgorzelec
28. Cyprian Grnyo 2007 PSM Suwałki
29. Szymon Grzonka 2008 PSM Rybnik
30. Małgorzata Gurak 2006 ZSM Dąbrowa Górnicza
31. Jesika Hejduk 2003 GCKiT Mykanów
32. Piotr Humięcki 2003 SM Przasnysz
33. Mikołaj Iwaniuk 2004 ZSM Częstochowa
34. Małgorzata Jackowska 2000 SM Przasnysz
35. Martyna Jamrozik 2003 PSM Strzelce Opolskie
36. Kacper Janiczek 2001 ZSM Dąbrowa Górnicza
37. Bartłomiej Jastrzembski 2003 PSM im.M.Karłowicza Katowice
38. Leon Jastrzębski 2005 ZSM Dąbrowa Górnicza
39. Dominika Jaszkowic 2000 PSM Opole
40. Eryk Kaczmarek 2006 ZSM Poznań
41. Patryk Kandziora 2000 PSM Opole
42. Martyna Kielan 2006 GCMiT Mykanów
43. Paweł Kielan 2007 GCMiT Mykanów
44. Zofia Kirszniok 2003 POSM I st. Katowice
45. Michał Konkel 2003 SM Gdynia
46. Mikołaj Kotarski 2004 SM Gdynia
47. Mikołaj Krysiak 2005 MSM Gostynin
48. Michał Krzyżostaniak 2007 PSM Strzelce Opolskie
49. Jacek Kukla 2002 SM Sobolów
50. Agnieszka Kunze 2004 PSM im.K.Kurpińskiego Poznań
51. Natalia Leciak 2004 GCMiT Mykanów
52. Filip Leyko 2005 PSM Jaworzno
53. Dawid Lukasczyk 2002 PSM Strzelce Opolskie
54. Magdalena Łukasiak 2003 SM Przasnysz
55. Wojciech Maciusiak 2002 PSM Wadowice
56. Stanisław Majcherek 2009 PSM Jaworzno
57. Kamila Maniecka 2000 ZPSM Bielsko-Biała
58. Małgorzata Mendrela 2000 PSM Jastrzębie Zdrój
59. Michał Mocek 2004 PSM Jaworzno
60. Maria Nędza 2008 PSM Oświęcim
61. Michalina Maria Orzechowska 2005 SM Przasnysz
62. Szymon Pelc 2000 ZPSM Bielsko-Biała
63. Oliwier Pelc 2005 ZSM Dąbrowa Górnicza
64. Jakub Pękala 2001 PSM im.M.Karłowicza Katowice
65. Łukasz Podłucki 2000 ZPOSM nr 3 Warszawa
66. Jakub Polowczyk 2003 PSM Tarnowskie Góry
67. Agata Porwolik 2006 ZPSM Żory
68. Sergiusz Romaniuk 2003 ZSM im.I.Paderewskiego Białystok
69. Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka 2009 ZSM Dąbrowa Górnicza
70. Maria Malina Sierant 2002 MSM Gostynin
71. Dominik Sikora 2005 PSM im.M.Karłowicza Katowice
72. Laura Skrobot 2008 SM Gdynia
73. Dawid Sokół 2006 PSM Białystok
74. Justyna Suchenek 2001 POSM Katowice
75. Filip Swornowski 2004 PSM Jaworzno
76. Małgorzata Szczepara 2007 ZPSM im.M.Karłowicza Kraków
77. Bartosz Szymczyk 2005 ZPSM Kielce
78. Patryk Tokarski 2000 ZPSM Bielsko-Biała
79. Jeremiasz Trzcionkowski 2005 PSM Rybnik
80. Angela Warzyńska 2002 PSM Chorzów
81. Karolina Wiewiórska 2003 SM im.B.Rutkowskiego Kraków
82. Karolina Wiszowata 2003 PSM Białystok
83. Aleksandra Wojewódzka 2000 PSM Płock
84. Szymon Woźniak 2000 POSM im.F.Chopina Kraków



ZESPOŁY KAMERALNE
1.

 Ewa Gach
 Michalina Maria Orzechowska

  SM I st. Przasnysz
2.

 Patrycja Bulicka
 Izabela Bober
 Magdalena Łukasiak

  SM I st. Przasnysz
3.

 Dawid Lukasczyk
 Martyna Jamrozik
 Oliver Twardon

  PSM Strzelce Opolskie
4.

 Szymon Pelc
 Patryk Tokarski
 Kamila Maniecka
 Agnieszka Ciszewska

  ZPSM Bielsko-Biała
ZSM Ruda Śląska
5.  Michał Konkel
 Mikołaj Kotarski
 dr Piotr Pożakowski - fortepian
  SM I i II st. Gdynia
6.  Michał Mocek
 Leon Jastrzębski
 Filip Leyko
 Filip Swornowski
  ZSM Dąbrowa Górnicza
PSM I st. Jaworzno 

 

Zauważyłeś błąd? Daj nam znać na amwkatowice@gmail.com



« wstecz  |   top  |   dalej »
Treść
Menu
News
Treść
Menu
News

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Zaloguj się