Akademia Młodego Waltornisty

Treść
Menu
News
Jesteś tutaj:   Home > Rezonans

Rezonans

AMW 2014AMW 2014


TVP_ABC-logo.jpg

TVP ABC - kanał tematyczny  Telewizji Polskiej przeznaczony dla dzieci wyemitował w dniu 7.06.2015 o godz. 15:50 program z cyklu Petersburski Music Show. Jego twórcy zaprosili do udziału Kwartet Waltorniowy Akademii Młodego Waltornisty w składzie:

    Michał Mocek - PSM I st. w Jaworznie
    Leon Jastrzębski - ZSM w Dąbrowie Górniczej
    Martyna Kielan - OM w Mykanowie
    Martyna Jamrozik - PSM w Strzelcach Opolskich

Zespół do występu przygotował Jerzy Ślęzak.

2015_pms1.jpg

2015_pms2.jpg


 

2015_02_IHS_AMW2.jpg Periodyk Międzynarodowego Stowarzyszenia Waltornistów (International Horn Society) zamieścił w lutowym wydaniu 2015 Horn Call informację o AMW 2014.

Horn Call 02/2015


Korespondencja do organizatorów:

 

Dziękuję organizatorom za wspaniałe zorganizowanie II Festiwalu Walltorniowego gdzie mogłem pokazać swoje umiejętności. Bardzo dziękuję za miłe słowa uznania. Do zobaczenia w 2016 roku i myślę że będzie jeszcze lepiej.

Bartosz :)

 

 

W imieniu swoim i naszego syna pragniemy również podziękowac  za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym przedsięwzięciu, jakim była Akademia Młodego Waltornisty. Występ w chórze był dla naszego syna ogromnym przeżyciem, powtarzał wszystkim, że w chórze było "superowo" i już nie może się doczekac kolejnej. Mimo, że kolejna Akademia dopiero za dwa lata, już dziś deklarujemy chęc uczestniczenia w tym zacnym projekcie.

Leon wraz z rodzicami

 

 

Witamy, my rownież bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie. Było super i mamy nadzieję na kolejne spotkanie za dwa lata...

Marzena i Sergiusz

 

Witam!
Piszę, iż zastanawiam się czy i w tym roku odbędzie się Akademia Młodego Waltornisty. Festiwal ten bardzo mnie zaciekawił i mam nadzieję, że uda mi się tam wystąpić, lecz nie natrafiłem na żadne informacje o tegorocznej edycji, mimo iż bardzo często wchodzę na stronę internetową 'waltornia.pl'. Czy w tym roku również odbędzie sie festiwal?

Bartosz

 

Bartoszu, w 2015 roku nie organizujemy Festiwalu - odbywa się on co dwa lata, serdecznie zapraszamy na edycję 2016. 

Organizatorzy

 

 

AMW 2012AMW 2012


Dziękujemy za wspaniałą imprezę. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć w niej udział. Świetna atmosfera no i niespotykana rzecz, tylu małych waltornistów w jednym miejscu... Gratulujemy pomysłu i wspaniałej organizacji :)

MarzenaDziękuję za zorganizowane Akademii Małego Waltornisty. Festiwal prezentował bardzo wysoki poziom zarówno pod względem organizacyjnym jak i wykonawczym. W moim odczuciu w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju mojej klasy waltorni. Dziękuję i pozdrawiam.
PiotrOrganizacja tego festiwalu to strzał w dziesiątkę. Mój syn tam występujący dostał wiatru w żagle :) Rewelacja.
ViolettaBardzo udana impreza! Serdeczne podziękowania dla wszystkich Organizatorów a szczególne dla p. Ślęzaka za występ orkiestry młodych waltornistów. Pozdrawiamy z Łodzi. Mamy nadzieję - do zobaczenia następnym razem.
PiotrSerdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w Akademii Małego Waltornisty. Dla nas rodziców to ogromna radość móc podziwiać swoich małych waltornistów. Dla nich samych okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, poznania kręgu muzyków i nowych kolegów. Nasz syn Kacper jest bardzo zadowolony (“naładowany” pozytywną energią) – to był jego pierwszy występ. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, gratulujemy wspaniałego pomysłu oraz doskonałej organizacji imprezy.
Joanna i SławomirJesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na udział w tym festiwalu. Było przemiło, sympatycznie. Wrażenia pozostaną na długo. Sergiusz zachwycony, że mógł zobaczyć rówieśników, którzy podobnie jak on mają możliwość grania na tak przepięknym, aczkowliek trudnym instrumencie. Super impreza, wspaniały pomysł i oby tak dalej....Mam nadzieję, ze następnym razem Białystok przyjedzie we wzmocnionym składzie, bo rozchwalimy Was tutaj pod niebiosa...
 
Dziękujemy bardzo za życzliwość, za cudowna atmosferę i za to, że włożyliście Państwo tyle serca, aby te małe dzieciaki mogły poprzez tę imprezę jeszcze bardziej pokochać swoją rodząca się w nich pasję do instrumentu. Mój mały powiedział, że on chce zostać w przyszłości muzykiem, nieodwołalnie (choć dotąd mówił, że tylko i wyłącznie sportowcem)
Marzena


« wstecz  |   top  |   dalej »
Treść
Menu
News
Treść
Menu
News

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Zaloguj się